KİTAPLAR

Yem Yayın
1968'den bu yana yapı malzemesi ve teknolojisi alanında çalışan bir bilgi merkezi olan Yapı-Endüstri Merkezi’nin en önemli yapıtaşlarından biri olan YEM Yayın, mimarlık, yapı, inşaat mühendisliği, kültür ve sanat alanında kitap, dergi, katalog ve elektronik yayınlar yapmaktadır.
Hayalperest Yayınevi
Resim, Sinema, Tiyatro, Fotoğraf, Mimari ve Kuramsal Sanat Kitaplarının Tek adresi olan Hayalperest Yayınevi, ''Sanat'' yayıncılığı yapabilmenin hayali ile çıktığı yolda sizlerin de destekleri ile emin adımlarla ilerlemektedir.
Tekhne Yayınları
TEKHNE YAYINLARI, Ağustos 2013'de kurulmuş ve çalışmalarına başlamıştır. İlk yayınlarını Kasım 2013’de yayımlayan yayınevi, görsel sanatlar, sanat tarihi, sanat felsefesi ve plastik sanatlarla bağıntılı kuramsal kitapları projelendirecektir. Türkçe yazılmış ve ülkemiz yazarlarına destek vermeyi öncelikli temel ilkeleri olarak gören yayınevinin Genel Yayın Yönetmenliğini Oya Eroğlu, Yayın Koordinatörlüğünü Aslan Tayfun Alkan, tasarım yönetimini ise Zeynep Akşahin ve Dodi Halili yapmaktadır.