Ş. Metin Dikmen, Editör
HABER
Ş. Metin Dikmen, Editör, 23 Ocak 2015
İSTANBUL
TÜYAP
12 - 15 ŞUBAT 2015

Heykeltıraş Selçuk Yılmaz, “Metal Working” Fuarındaki Askaynak Standında Eser Üretecek

Eczacıbaşı - Lincoln Electric Askaynak, 12-15 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek “WIN Eurasia Metal Working 2015” fuarındaki standında, Heykeltıraş Selçuk Yılmaz’ı ağırlayacak.

Yazıyı beğen ya da paylaş:

“Metal Aslan” heykeliyle yurtiçi ve yurtdışında adından söz ettiren Selçuk Yılmaz, standda bulunan Askaynak ekipman ve sarf malzemelerini kullanarak, metalden bir heykel yapacak.

Askaynak, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde Salon 7, D-120 numarada yer alan standında, kaynaklı otomasyon sistemleri ve metal imalat sektörüne hitap eden tüm ürün gruplarını sergileyecek. Demo çalışmaları ve yeni ürün tanıtımlarının da yapılacağı standa gelen ziyaretçiler, heykelin yapılış aşamalarını gözlemleyebilecek. Askaynak, fuar için özel hazırlanan birçok sürprizle, ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak Hakkında
Askaynak, örtülü kaynak elektrodu üreten bir Eczacıbaşı kuruluşu olarak 1 Mart 1974'te faaliyete geçti. 1992 Yılında, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nin Cleveland şehrinde bulunan “The Lincoln Electric Company” tarafından üretilen kaynak makinelerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlendi. The Lincoln Electric Company ile ilişkisini 1998'de eşit paylı ortaklığa dönüştürdü. Böylece; Avrupa, Rusya, Afrika, Ortadoğu pazarlarında genişleme ve bu bölgelere yapılan ihracatta artış sağlama yolunda büyük bir adım attı. Halen 75’in üzerinde ülkeye ihracat yapan Askaynak, kaynak teknolojilerinin üretim, geliştirme, satış ve pazarlamasında Türkiye liderliğini elinde bulunduruyor. Kaynak sarf malzemeleri, kaynak makineleri, kaynak aksesuvarları, aşındırıcı taşları ve oksi-gaz ekipmanlarını Türkiye pazarına sunuyor. 2014 Yılında Hitachi Elektrikli El Aletleri Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Askaynak, SYS Robot Teknolojileri kuruluşunu bünyesine katarak, metal imalat sektörünün gereksinimi olan tüm komşu alanlardaki atılımlarını devam ettiriyor.

• Kaynak  © sanat.burada.com.tr & A&B
• Fotoğraf  © Selçuk Yılmaz izniyle

YASAL UYARI! (Telif Hakkı ©)

Telif hakkı yazar ve sanatçıların yarattıkları eserlere sahip olma hakkıdır. Bu site üzerindeki tüm bilgi ve görsellerin kullanımı için sanat.burada.com.tr’nin izni gereklidir.

Bu görselin telif hakları korunma altındadır.

© COPYRIGHT

Reklamlar