Volkan Varol
ÇALIŞTAY HABERİ
Volkan Varol, 8 Ekim 2017
İSTANBUL
STUDIO-X
19-21-28 EKİM 2017

self-service art atölye: Kentin Gri Alanlarında Sürüklenmek isimli atölye 19-21-28 Ekim tarihlerinde Studio-X'te

Küratörlüğünü Ayça Ceylan ve Pınar Derin Gençer'in üstlendiği Sinan Logie'nin yürütücülüğünde self-service art atölye: Kentin Gri Alanlarında Sürüklenmek isimli atölye 19-21-28 Ekim tarihlerinde Studio-X'te gerçekleşecektir. 

Yazıyı beğen ya da paylaş:

İstanbul merkezli bir deneyim aktarım alanı olan self-service art, Ayça Ceylan & Pınar Derin Gençer küratörlüğünde, belirlediği temaları performans, atölye, sergi ve sanatçı konuşmaları üzerinden incelemektedir. “iyi-kötü” teması çerçevesinde Sinan Logie'nin atölye yürütücülüğünü üstlendiği “Kentin Gri Alanlarında Sürüklenmek”, başlıklı atölye 19-21-28 Ekim 2017 tarihlerinde Studio-X İstanbul ve İstanbul sokaklarında gerçekleştirilecek.

Bu atölyede katılımcılar kent teorileri, güncel sanat ve kent yürüyüşleri üçgeninde kentin kompleks ve çok katmanlı anlatılarını ayrıntılı biçimde inceleme imkanı bulacak.

Atölyeye katılım 10 kişi ile sınırlıdır.

Atölyelerin ayrıntılı program ve içerikleri www.selfserviceart.com ve www.studio-xistanbul.org adresinde bulunmaktadır.

Atölyelere kayıt yaptırmak için selfserviceart@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

YASAL UYARI! (Telif Hakkı ©)

Telif hakkı yazar ve sanatçıların yarattıkları eserlere sahip olma hakkıdır. Bu site üzerindeki tüm bilgi ve görsellerin kullanımı için sanat.burada.com.tr’nin izni gereklidir.

Bu görselin telif hakları korunma altındadır.

© COPYRIGHT

Reklamlar